Бездепозитні бонуси

Букмекери заохочують своїх клієнтів різними подарунками. Самими жаданими серед гравців вважаються бонуси без депозиту. Знайти вигідні бездепозитні бонуси за реєстрацію в Україні  проблематично, не кожна компанія може дозволити собі подібні акції.

Бездепозитні бонуси – що це?

Бонус без депозиту – це фрібет. Створюючи рахунок у букмекера, гравець отримає певну винагороду без необхідності попереднього поповнення балансу.

Перевагою подібних бонусів виступає відсутність ризику. Гравець нічого не втратить, якщо не вдасться виконати акційні умови. Бездепозитні бонуси дозволяють почати робити ставки без першочергових інвестицій. У більшості випадків такі акційні пропозиції діють на нових сайтах по прийому спортивних парі.

Як отримати бездепозитний бонус?

Для початку треба відшукати букмекерську компанію з подібною акцією. Це повинна бути надійна контора з діючою ліцензією.

отримати бездепозитний бонус

Наступний крок – реєстрація. На одному сайті дозволяється відкрити тільки один ігровий рахунок. Зареєструватися можуть тільки повнолітні особи. У профілі варто вказувати лише достовірну інформацію.

Процедура активації бонусу на різних сайтах може відрізнятися:

  1. Хтось просить вказати в реєстраційній формі актуальний бонусний код.
  2. На деяких сайтах активувати бонус можна натиснувши спеціальну кнопку при реєстрації.
  3. Є букмекери, де зареєструватися варто через акційне посилання.
  4. Також може використовуватися метод активації через звертання до служби підтримки.

Обов’язковою умовою виступає закріплення за акаунтом мобільного номеру. Якщо всі вимоги виконано, то грошові кошти, або безкоштовна ставка будуть зараховані на рахунок упродовж однієї доби.

Вейджерні вимоги

Букмекери не дозволяють одразу забрати бездепозитний бонус собі. Що зрозуміло – ніяка компанія не буде роздавати гроші просто так. Спочатку гравець повинен виконати усі умови акції.

Якщо акція передбачає видачу грошового бонусу, то нараховану суму треба поставити певну кількість разів. Парі дозволяється заключати тільки на певні події. Ставити можна одразу усю суму, чи по частинам.

У випадку нарахування безкоштовної ставки, гравець спочатку повинен використати її. Якщо парі буде вдалим, то отриманий виграш відіграється по вказаному вище алгоритму.

Після виконання усіх умов, бонусні кошти будуть перераховані на основний рахунок. Щоб їх зняти, потрібно пройти верифікацію та зробити депозит хоча б на мінімальну суму.

Як пройти ідентифікацію?

Верифікація – це стандартна процедура, яка необхідна для підтвердження особи. Проходять її навіть при відсутності бонусів. Ідентифікація передбачає відправлення адміністрації БК скан-копії паспорту. Співробітники контори порівняють вказану у профілі інформацію. Якщо гравець зареєструвався згідно правил букмекера, то з проблемами він не зіткнеться.

Депозитні бонуси

Якщо у букмекера немає бездепозитного бонусу за реєстрацію, то з великою ймовірністю доступний депозитний. Для його отримання потрібно після реєстрації поповнити баланс на певну суму. Розмір бонусу має пряму залежність з сумою депозиту.

Депозитні бонуси не тільки зустрічаються частіше, але й передбачають більш лояльні умови.

Обидві типи бонусних пропозиції здатні принести гравцям багато користі. Але не слід забувати уважно читати їх умови. Якщо вони дуже жорсткі, то забрати бонусні гроші не вдасться.