Все про коронки на зуби

Ефективно вирішити проблему відсутності зубів допоможуть керамічні коронки – напівпрозорі протези, які візуально повторюють структуру зубних тканин. 

Матеріал, що має безліч переваг, широко застосовується в сучасній стоматології. Керамічна коронка на зуб ціна та якість відповідає дійсності і дає можливість прослужити десятиліттями – повністю виконуючи функції природних молярів.

Інноваційні технології протезування керамічних коронок на передні зуби дозволяють швидко відновити лінію гарної усмішки.

Звертаючись до клініки Люмі-Дент, пацієнт отримує можливість повернути естетичні та жувальні функції щелепи без зайвих витрат. 

А інноваційне обладнання та спеціальні цифрові програми, що використовуються в центрі, дозволять підготувати протези високої якості у повній відповідності до особливостей ротової порожнини.

Різновиди керамічних коронок

Металокерамічне протезування передбачає виготовлення коронок із кераміки, в яких основою виступає метал. Поряд із цим видом стоматологічні технології дозволяють застосовувати й інші матеріали у виготовленні штучних молярів.

Види керамічних коронок:

 • металокерамічні – естетичні та міцні протези, що мають на увазі металеву основу з керамічним покриттям;
 • фарфорові протези – керамічні зуби, що виключають використання металів;
 • коронки з цирконію – каркасом виступає діоксид цирконію, що забезпечує виконання жувальних функцій при високих навантаженнях.

Кераміка використовується і в інших методиках протезування – з її допомогою встановлюють мости, виготовляють вініри та зубні вкладки. Міцні та естетично привабливі властивості матеріалу забезпечують тривалу експлуатацію протезів без дискомфорту для пацієнта.

Переваги матеріалу

Правильно підібрані та виготовлені відповідно до останніх технологій протезування, керамічні зубні коронки відрізняються безліччю переваг. 

Це – висока естетика та повна імітація природних молярів, можливість застосовувати на будь-яких ділянках ряду та довга служба надійних протезів.

До переваг кераміки належать:

 • напівпрозорий відтінок, властивий природній зубній емалі;
 • гіпоалергенність матеріалу;
 • відсутність ризику запальних процесів у яснах;
 • стійкість до стирання.

Протези, виконані з використанням кераміки, не потребує надмірно складного догляду. Властивості матеріалу надійно захищають емаль від скупчень бактерій, за винятком можливості утворення нальоту. 

Керамічні коронки, що візуально повторюють структуру зуба і забезпечують повноцінні жувальні функції, здатні прослужити десятиліття при дотриманні нехитрих гігієнічних процедур.

Показання до протезування. Етапи процедури

Підставою для виготовлення та встановлення вставних конструкцій служить відсутність одного або багатьох зубів, схильність природних молярів до високого стирання. Перед протезуванням порожнина рота пацієнта підлягає обстеженню та проведенню терапевтичного лікування – процедура імплантації проводиться за відсутності перебігу захворювань та інших патологій.

Етапи протезування:

 • встановлення штифтів у кореневі канали;
 • спилювання зубів до конуса;
 • зняття зліпків, підготовка та фіксація тимчасових коронок;
 • виготовлення керамічних протезів, приміряння та корекція.

Сучасні цифрові технології, які застосовують стоматологи Люмі-Дент, дозволяють пацієнту забути про недоліки ротової порожнини. Хочете, щоб лікування зубів було якісним та надійним, тоді вам до нас. Стоматологічна клініка Люмі-дент пропонує повний перелік послуг для дорослих та дітей в таких районах Києва як: стоматологія Позняки Осокорки, стоматологія Солом’янський район та стоматологія Оболонь.