Особливості створення власного магазину в Telegram

Telegram – це платформа з величезними можливостями. Тут можна спілкуватися з близькими, створювати групові чати та проводити конференції, обмінюватися фотографіями та відео. А ще тут можна зробити магазин.

Звісно, сьогодні онлайн-продажами вже навряд чи когось здивуєш – багато людей купують будь-які речі на різних майданчиках. Адже це зручно, швидко і легко — достатньо вибрати відповідний товар, поспілкуватися з продавцем про його склад, розмір, характеристики та оформити доставку до свого міста.

Telegram-магазин — це великі можливості для вашого бізнесу. Ця ніша ще не дуже зайнята, тому тут пробитися буде досить легко. Головне – створити гарний та зручний бот-шоп. Зробити це можна за допомогою сервісу TGMall.

Які переваги продажів у Телеграм?

Продаж у Телеграм — це зручно з різних причин:

  • лояльність покупців. Багато хто хоче відразу ж поспілкуватися з представниками магазину в месенджерах, адже можна дізнатися інформацію про товар, способи доставки та оплату, а також одразу оформити замовлення. У такий спосіб можна збільшити купівельний інтерес;
  • тут немає нічого зайвого, як, наприклад, нав’язливої реклами. Достатньо вибрати товар за заданими параметрами в роботі, і можна сміливо оформлювати замовлення. Швидко і зручно;
  • функціональність. Можна ознайомитись з усім асортиментом, дізнатися ціни, оформити замовлення. І все це робиться дуже швидко та зручно. Також клієнти зможуть ділитися файлами, обмінюватися відгуками, переходити на різні посилання з корисною інформацією;
  • магазин можна адаптувати під власні потреби та запити. Це буде чіткий алгоритм, який максимально надійний та простий у використанні.

Важливо враховувати багато моментів під час створення власного магазину. Сьогодні хоч і велика конкуренція в онлайн-продажах, проте майданчик Телеграма ще не так переповнений, як інші месенджери. Важливо в першу чергу зробити свій магазин максимально пізнаваним, а тому потрібно подумати над назвою та логотипом.

Цільова аудиторія теж дуже важлива — слід визначитися з тим, для кого призначаються товари: для дорослих, дітей або конкретно для чоловіків або жінок. Тож вам буде легше робити все необхідне, щоб залучати потенційних клієнтів.

Вам залишиться тільки створити бот, заповнити його товарами та корисною інформацією та почати продавати. Месенджери сьогодні – це не лише місце для спілкування. Тут можна побудувати дуже успішний бізнес, який приноситиме хороший дохід.