Комп’ютерна IT академія Step

Свій шлях Комп’ютерна академія Step почала ще в 1999-му році і успішно продовжує його досі. Заснував академію Дмитро Корчевський, який вклав в цю справу свою душу. Метою такого освітнього закладу було створити якісні курси IT в Києві, а далі по всій Україні і за кордоном,завдяки яким IT професію могли отримати всі бажаючі.

Чого навчають в комп’ютерній академії Step

Спочатку було запроваджено навчання IT дисциплінам, які допомагають людям здобути практичні навички. Наразі в академії велика кількість напрямків навчання у сфері IT, зокрема користуються популярністю такі

 1. Розробка програмного забезпечення.
 2. Курси графічного дизайну.
 3. Кібербезпека та мережеві технології
 4. Інтернет-маркетинг.
 5. Курси Front-end та Python програмування.
 6. Курси з Motion Design.

Ці та інші популярні напрямки у навчанні є чудовою можливістю розпочати кар’єру в IT напрямках. Отримати професію програміст, дизайнер, спеціаліст з кібербезпеки та інші.

Досягнення Комп’ютерної академії Step

За багато років досвіду академія досягла великих результатів:

 • Філії в 21 країні світу, серед яких Мексика, Камбоджа, Америка, Грузія та Бразилія.
 • Загалом академія має понад 99 філій у світі.
 • Одночасно в академії навчаються 75000 студентів.
 • За плечима академії понад 250000 випускників.
 • Випускники працюють в світових компаніях, таких як: Амазон, Майкрософт та Фейсбук.
 • Викладачів в академії Step нараховується близько 3000.

В чому секрет успіху академії Step?

За словами засновника академії Дмитра Корчевського, успіх академії полягає в наступному:

 • Навчання налаштоване таким чином, щоб кожен, хто бажає отримати It-професію, міг це зробити. Чи це людина, яка просто цікавиться даною сферою та нічого в ній не розуміє, чи це вже спеціаліст, який бажає далі розвиватися – будь-хто.
 • Під час навчання в академії викладачі надають тільки практичні навички та знання, ніякої «води», лише потрібна інформація. Ще навіть під час навчання студент може використовувати здобуті знання на практиці, або й спробувати себе в якійсь компанії. Викладачі підтримають та дадуть корисні поради.
 • Всі технології моніторяться спеціалістами, щоб випускники академії були в курсі останніх новинок та вміли користуватися не застарілими методами роботи, а розвивати себе в нових напрямках та рухатися далі.
 • Максимальне занурення студентів у процес навчання дає змогу відсіяти непотрібну теорію, а користуватися тільки тими знаннями, які справді потрібні під час роботи в тому чи іншому напрямку.
 • Метод навчання базується на трьох компонентах: кваліфіковані викладачі, якісна програма навчання та інфраструктура. Поєднання цих трьох складових дають в результаті найкращу освітню практику. Завдяки тому, що цей метод є універсальним, академія Step стала популярною в багатьох країнах.

Запрошуємо і вас у світ IT-технологій разом з Комп’ютерною академією Step!