Переваги використання автомобільного зарядного пристрою

Для підживлення телефону під час руху автомобіля досить зручно придбати такий аксесуар, як зарядка в авто для телефона оптом. Цей пристрій дозволяє приєднати телефон до живлення під час руху авто і поповнити заряд енергії в батареї, щоб завжди залишатись на зв’язку.  Девайс доцільно придбати при довготривалих подорожах, коли потрібно провести в дорозі великий проміжок часу, а короткотривалі зупинки не будуть прив’язані до місць, де треба буде шукати розетку і чекати, поки всі гаджети зарядяться від мережі.  

Характеристики автомобільної зарядки

Щоб отримати максимальну ефективність від пристрою зарядки телефону в авто, радимо звернути увагу на наступні функції: 

  1. Параметри кабеля. Тут мається на увазі довжина і товщина шнура. Чим коротший кабель – тим швидше відбуватиметься поповнення заряду,  а ось довгі шнури мають більший опір, що уповільнює зарядку телефону. Що стосується товщини з’єднувача, то стандартний USB-кабель має товщину 28 мм, а обираючи дріт на 24 мм, Ви тим самим скоротите час заряджання, оскільки в товстішому девайсі більший рівень пропускної здатності струму. 
  2. Сумісність з пристроями.  Уважно прослідкуйте, щоб модель Вашого телефону була сумісна з пристроєм, який Ви обрали для забезпечення зарядки в авто. Існують дротові та бездротові зарядні пристрої і обирати бездротовий тип заряджання доцільно лише для девайсів останнього покоління. В іншому випадку, пристрої можуть бути несумісні між собою і процес поповнення енергії в телефоні просто не відбуватиметься. Для дротового способу зарядки слід обрати тип USB-A до Lightning, USB-C до USB-C та USB-A до micro-USB зарядки. У будь-якому випадку, варто проконсультуватись з менеджером і повідомити йому моделі всіх пристроїв, які плануєте заряджати від автомобільного порту. 
  3. Матеріал, з якого виготовлена автозарядка. Проведіть візуальний аналіз комплектуючих, перевірте гнучкість кабелю, щоб впевнитись в їх надійності та довговічності. Обирайте перевірений постачальників зарядних аксесуарів для авто, щоб покупка була вдалою і якісно виконувала свої функції довгий проміжок часу. 

Сучасні пристрої зарядки авто для телефону поповнюють запас заряду по такій схемі: швидке поповнення енергії до 50%, а далі процес заряджання сповільнюється і автоматично відключається при досягненні показника 100%. Це сприяє кращій зарядці акумулятора смартфону і зберігає його довговічність. 

Поради з безпечного використання зарядки в авто для телефона

Щоб забезпечити ефективне поповнення заряду смартфону під час руху автомобіля, дотримуйтесь наступних порад: 

  • використовуйте лише якісні пристрої для зарядки девайсів;
  • вимкніть пристрій під час заряджання; особливо на період швидкої зарядки, поки запас енергії не поповниться на 50% (зазвичай це займає 25-35 хвилин); 
  • не перезаряджати девайс – це продовжить строк служби батареї смартфону. 

Обираючи зарядку в авто для телефона оптом у перевірених постачальників девайсів, Ви інвестує у безпеку та довговічність використання свого пристрою і забезпечуєте себе зв’язком під час довгої дороги.